Chociaż blog został założony na darmowym WordPressie, nie oznacza to, że nie ponoszę żadnych kosztów związanych z jego prowadzeniem. Niestety ale, ani energia elektryczna ani internet nie są darmowe. Dochodzą również inne koszty jak: wydatki związane z pozycjonowaniem strony, reklama Fanpage na Facebooku, czy różne inne inwestycje, jak np. wykupienie dodatkowego Steem Power na portalu Steemit.

Poza tym, to wszystko wymaga nakładów czasowych i pracy, związanych nie tylko z samym pisaniem artykułów na blogu i prowadzeniem Social Mediów, ale także ze zdobywaniem wiedzy i informacji niezbędnych w mojej twórczości. Nie ukrywam też, że dodatkowe środki by się przydały. Mógłbym wykupić porządną domenę, zainwestować w reklamę, rozwój swoich mediów społecznościowych itd.

Dlatego postanowiłem stworzyć możliwość (zarówno finansowego, jak i pozafinansowego) wsparcia dla bloga i jego przesłania, dla wszystkich którzy chcieliby pomóc w jego dalszym rozwoju.

 

Wsparcie finansowe

Każda wpłata będzie mile widziana. Czy to będzie 5, czy 20 czy 500 zł, za każde wsparcie bardzo dziękuję. W tytule przelewu proszę wpisać „Darowizna na rzecz bloga”.

UWAGA: To nie jest publiczna zbiórka ofiar na żaden z góry określony cel!
To tylko informacja dla osób, które chcą mi przekazać dobrowolną darowiznę, w jaki sposób mogą to zrobić. Stąd wpłaty nie są objęte obowiązkiem uzyskania zezwolenia organów państwowych, ani nie podlegają pod ustawę o zbiórkach publicznych.

 
Przelew tradycyjny

Dane potrzebne do przelewu:

Nazwa odbiorcy: Paweł Chmielewski

Tytuł przelewu: Darowizna na rzecz bloga

Nr konta: 26 1140 2004 0000 3202 6472 0654

 
W przypadku przelewu z zagranicy:

Nr IBAN: PL26 1140 2004 0000 3202 6472 0654 (przy przelewie elektronicznym należy wpisać bez spacji)

Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

 
 
PayPal

Adres na który należy dokonać wpłaty: mensrights@interia.pl

 
 
Kryptowaluty

Dla osób, które chcą udzielić wsparcia anonimowo. Adresy kryptowalut, na które można dokonać wpłaty:

Bitcoin: 17wLsvNDwzHZSpkN4CBkcsbA4p55dttGrK

Litecoin: LZzf9e8TEquPoYa4SK1gmkBCzz7farkpm9

Ethereum: 0xa7E9898F09cf5AFe11C77a2566A5f23dFCb2Df44

 

Patronite

Możecie mnie również wspierać na portalu crowdfundingowym Patronite. Link do mojego konta:
https://patronite.pl/mensrightsPolska

 
 

Wsparcie pozafinansowe

Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na wsparcie pieniężne, mogą pomóc również na inne sposoby.

 
Udostępnianie treści

Możesz wspomóc rozwój bloga poprzez udostępnianie artykułów na nim napisanych w różnych miejscach w necie. Jak i poprzez lajkowanie i udostępnianie dalej postów z blogowego Fanpage:
https://www.facebook.com/mensrightsPolska/

Zachęcam również do lajkowania i udostępnia filmów z mojego kanału na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCLB7s8k8CSBwKPiGgqdMGbA/featured

 
Wsparcie mnie na Minds.com

Wspierając moje konto w tym serwisie poprzez dawanie lajków, subskrypcji, komentarzy i udostępnień postów nie tylko pomagasz w jego rozwoju, ale także dzięki temu otrzymuję tokeny. A te z kolei mogę następnie przeznaczyć na promocję konta w serwisie (zdobywanie większej liczby wyświetleń). Jeśli chcesz możesz również przekazać mi część swoich tokenów. W tym celu wystarczy wejść na mój profil i kliknąć na opcję „Wire Me”. Moje konto na Minds:
https://www.minds.com/MensRightsPolska

 
Wsparcie mnie na Steemit

Gdy dajesz upvote (łapka w górę) moim treściom na tym portalu (ale nie starszym niż 7 dni) dostaję walutę Steem, Steem Dollar i Steem Power. Mogę je następnie przeznaczyć na rozwój konta (inwestując w swój Steem Power), a nawet część wypłacać w formie kryptowalut i wymienić je na realną gotówkę. Jeśli ktoś chce, może także przesłać mi część Steem Dollarów (SBD). W dodatku tu możemy się również wszyscy wzajemnie wspierać (poprzez wzajemne upvotowanie, udzielanie sobie porad itd.), osiągając obopólne korzyści. Moje konto na Steemit:
https://steemit.com/@ludomir

 
Za każdy rodzaj wsparcia z góry bardzo dziękuję. 🙂

Reklamy